Náš web se teprve připravuje. Prosíme, omluvte dočasné chyby. Děkujeme! :-)

O PROJEKTU

Hluk, nepořádek, odpadky, vystrašená nebo ještě hůř, mrtvá zvířata a zranění lidí. To je to, co nám na Silvestru vadí. A proto jsme založili projekt SILVESTR POTICHU. Naším cílem je „umírnit“ oslavy Nového roku a předejít tak zbytečným nepříjemným událostem.

Silvestr nás baví! Je přece super oslavit vstup do Nového roku se svými nejbližšími ať už se jedná o přátele nebo rodinu, ale můžeme to udělat i v klidu.

Záměrem projektu není „zničit“ ohňostroje úplně, ale je přece zbytečné odpalovat je už od 17:00 večer, kdy je tma, jen tak pro zábavu. Náš projekt říká – omezme dobu odpalování ohňostrojů až na hodinu před a po půlnoci.

Každý rok trpí zvířata – někdo si třeba řekne – vždyť je to jen jeden den, ale co byste dělali vy v jejich kůži? Mnoho zvířat žijících poblíž měst se nemá ani kam schovat a hlasité rány je tak můžou vehnat třeba přímo pod auto. Nemluvě o ptactvu ve městě, které trpí nejvíc – o tom všem se dočtete více v našich článcích o Silvestru a zvířatech ZDE nebo ZDE.

Připoj se k nám, podpoř tenhle projekt a hlavně – Slav Silvestr Potichu!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení